Insportline

Pod značkou Insportline dováží firma výrobky nejenom z Asie, aeli i Rakouska a Německa. Jedná se o výrobky pro rekreační sportovce, ale i profesionály. Výrobky Insportline jsou vhodné nejenom pro domácí použití, ale také do hotelů a posiloven, kde poskytuje značka prodlouženou 5-letou záruku.

Sortiment Insportline pokrývá zboží pro sport a volný čas jako jsoju posilovací stroje, běžecké pásy, rotopedy, spinningová kola, zimní i kolečkové brusle, koloběžky, sketboardy, squash fotbal, basketbal, volejbal a další.

www.insportline.czInsportline Diverz fialová + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Insportline Fit
Insportline boxovací pytel 20-50 kg + DÁREK dle VÝBĚRU!!!
Insportline Diverz fialová + DÁREK DLE VÝBĚRU!Insportline FitInsportline boxovací pytel 20-50 kg + DÁREK dle VÝBĚRU!!!
1.190,- Kč
769,- Kč
38,- Kč
1.190,- Kč
990,- Kč
50,- Kč
2.390,- Kč
1.590,- Kč
80,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Sporttester inSPORTline Diverz je moderní a odolný sportovní počítač s měřičem tepové frekvence (TF) a hodinkami v jednom. Základem těchto hodinek je odolné a velmi lehké tělo se stylovým designem, přehledný podsvícený displej s vysokou odolností proti poškrábání a 4 funkční tlačítka.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Sporttester inSPORTline FIT je moderní sporttester s bohatou funkční výbavou vhodný pro široké spektrum sportovních aktivit. Mezi hlavní přednosti sporttesteru inSPORTline FIT je velký a přehledný podsvícený displej, přehledné a intuitivní tlačítkové ovládání a bohatá funkční výbava.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Boxovací pytel inSPORTline je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Nabízíme také v setu s boxerskými rukavicemi.

Insportline Akamar + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Insportline Lavister + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Insportline Gilavar + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Insportline Akamar + DÁREK DLE VÝBĚRU!Insportline Lavister + DÁREK DLE VÝBĚRU!Insportline Gilavar + DÁREK DLE VÝBĚRU!
18.990,- Kč
15.990,- Kč
800,- Kč
13.990,- Kč
11.990,- Kč
600,- Kč
39.990,- Kč
27.990,- Kč
1.400,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Běžecký pás inSPORTline Akamar je moderní, robustní běžecký pás s možností snadného složení a snímači tepové frekvence v měkkých rukojetích. Tichý motor s výkonem 1,5 HP zaručí maximální rychlost 16 km/h. Odpružená běžecká plocha s možností elektronického zdvihu pásu do 12 poloh nabízí dostatek komfortu pro každodenní trénink.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Možnost složení a úspory místa, funkce pauzy, manuální sklon, 12 programů, transportní kolečka, kvalitní odpružení, moderní design.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Běžecký pás inSPORTline Gilavar je kvalitní běžecký pás určen pro domácí nebo klubové využití.

Insportline Neblin + DÁREK DLE VÝBĚRU!
Insportline AB PerfectInsportline Push up PU1000
Insportline Neblin + DÁREK DLE VÝBĚRU!Insportline AB PerfectInsportline Push up PU1000
13.990,- Kč
11.990,- Kč
600,- Kč
1.590,- Kč
890,- Kč
45,- Kč
2.190,- Kč
1.490,- Kč
75,- Kč
GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Běžecký pás inSPORTline Neblin je speciální domácí běžecký pás vhodný zejména pro chůzi a rekonvalescenční účely. Při chůzi na pásu pomáhají postranní madla, která jsou vyrobena z měkkého materiálu. Zaručí jistotu při každém kroku a oporu po celé délce pásu.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Posilovací a masážní stroj inSPORTline AB Perfect je moderní a efektivní posilovač se zesílenou konstrukcí. Pouze 5 minut cvičení každý den zajistí efektivní procvičení bříška, pasu a posílení + masáž zádových svalů. Pět pohyblivých válců na zádové opěrce a 3 stupně nastavení odporu umožňují perfektní procvičení bříška, pasu a posílení zádových svalů. Pohyblivé válce mají také relaxační masážní účinek.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY!

Víceúčelová bradla inSPORTline Push up PU1000 jsou univerzální cvičební pomůckou pro silový a kondiční trénink. Tato pomůcka je bezpečná, lehká a snadno skladovatelná.